Јадења Поставени Апарати За Домаќинство Керамичка Плоча Јадења Креативна Личност Обединување Партија Жешко Тенџере Морски Послужавник Садови Комбинација,Зелена

Јадења Поставени Апарати За Домаќинство Керамичка Плоча Јадења Креативна Личност Обединување Партија Жешко Тенџере

Достапно за вашата нарачка
DEN 348.00
Залиха:

[Убави детали и дизајн] Овој уникатен прибор за на маса е потсетува на обоени метали мрежа корави со елементи, со суптилни скролувајте шема и темно mark as фокус, создавање на убава и издржлив дизајн. [Трајни и високо квалитетни]Направен од високо-квалитет stoneware, тоа има долга-трајни убавина и цврстина. [Мултифункционален садови дизајн] исклучителна и прецизен дизајн надополнува било декорација, и може да се користи за секојдневно јадење и забава. [Машина за миење на садови и микробранова безбедно] Сите делови на овој сет на садови може да се користи за dishwashers и микробрановите. [Применливи прилики] Нашата плочи се погодни за родендени, забави, свадби, денот на Благодарноста и разни состаноци.Секој гостин може да биде целосно згрижени, додавајќи богати бои на банкет!.Постојат многу Божиќ елементи на плочи и салфетки, како што Дедо Мраз, Божиќ elk, елка и така натаму.Овие плочи може да се користи како домот, празник украси.Тие ќе се облекуваат секоја табела и изненадување вашите гости, со што партијата се повеќе интересни и привлечни.Совршен за вашата party Very погоден за Божиќ тематските роденден прибор за на маса ќе ви помогне да се создаде совршен табелата во настанот.Погоден за прославувањето на Божиќните празници и семејни собири.Обезбеди вечера за гостите за време на угостителските, buffets, собири, настани, итн.Производ parameter Material : Ceramic Craft : Рака глазура.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата