Rockwood 486.2 C Челик Агол Вратата Стоп, 12 x 1-1/2 FH SMS Fastener со Пластични Сидро, 1 База Ширина x 2-1/2 База Должина, 2-5/8 во Височина, Цинк Позлатен Заврши

Rockwood 486.2 C Челик Агол Вратата Стоп, 12 x 1-1/2 FH SMS Fastener со Пластични Сидро, 1 База Ширина x 2-1/2

Достапно за вашата нарачка
DEN 250.80
Залиха:

Челик со Dura Flex Браник.За undercut врати до 1-1/2".Пакет Димензија : 11.176 сантиметри L х 7.62 cm W x 5.08 сантиметри H. Земја на Потекло : сад. 'Агол Вратата Стоп, Монтажа Тип Кат Планината, Заврши Оближена Со Цинк, База Кол. 1 Во.x 2-1/2 In., Проекција -, Должина 2-1/2 In., Висина Од 2 До 5/8 Во., Ширина 1 In., Монтажа Стил Завртка-Во, Материјал Челик, Совет Материјал Dura Flex, Хардвер Вклучени".

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата