DC48V Напојување, 1pc Префрлување Напојување за Повлекува Моторни Возачот AC110-260V на Текст за да DC48V 12.5 НА Излез

DC48V Напојување, 1pc Префрлување Напојување за Повлекува Моторни Возачот AC110-260V на Текст за да DC48V 12.5

Достапно за вашата нарачка
DEN 933.36
Залиха:

Ова напојување е специјално користи за повлекува моторни возачот.Ова напојување може да се трансформира AC струја во DC48 V 12.5 А Тоа има широк влезниот напон спектар помеѓу AC110 V и AC260 V.Мала големина и удобен за носење, лесно да се користи. 100% сосема нов и висок квалитет.Карактеристики : 100% сосема нов и висок квалитет.Ова напојување може да се трансформира AC струја во DC48 V 12.5 А Тоа има широк влезниот напон спектар помеѓу AC110 V и AC260 V.Ова напојување е специјално користи за повлекува моторни возачот.Мала големина и удобен за носење, лесно да се користи.Спецификации : Влезен Напон : AC110-260 V Излезен Напон : DC48 V 12.5 Фаза : еднофазен се Користи за : Зајакнување на моторни возачот Големина на : 21.5*11.3*4.8 cm/8.5*4.4*1.9 во Тежина : 807g(прибл.) Пакетот Вклучува : 1 x Напојување.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата