Модул AC Конвертор 110V 220 V DC 36 V MAX 6.5 НА 180W Регулирани Трансформатор Моќ Возачот

Модул AC Конвертор 110V 220 V DC 36 V MAX 6.5 НА 180W Регулирани Трансформатор Моќ Возачот

Достапно за вашата нарачка
DEN 925.44
Залиха:

Влезен напон : AC100-240 V 50/60 Hz (целосна доплата).Излезен напон : DC36 V 5-6.5 A. моќност : 180 W (max 220 w).Опис : напојување има температура заштита, како прекуструјна заштита и краток спој, AC100 ~ 240 V широк напон на текст, DC 36 V излез.1, Влез characteristics Input напон : AC100-240 V 50/60 Hz (целосна доплата)2, Излезна characteristics Output напон : DC36 V 5-6.5 ASize : 11.5 * 6.5 * 3cm Hole големина : 10.58 * 5.57cm3, моќ : 180 W (max 220 w)Пакет се Вклучени : 1 * 180 W Регулирани Трансформатор.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата