UXZDX CUJUX Ѕид Полица - Железо Складирање Полица на Ѕидот Рамка Ретро Цврсто Дрво Ѕид Виси Полица Креативни Ѕид Полица,20x17x58cm

UXZDX CUJUX Ѕид Полица - Железо Складирање Полица на Ѕидот Рамка Ретро Цврсто Дрво Ѕид Виси Полица Креативни Ѕид

Достапно за вашата нарачка
DEN 10147.20
Залиха:

План започнува на датумот на купувањето.Производ штетите од несреќи, дамки, rips, и солзи се покриени од еден ден.Производ дефекти и дефекти се покриени по производителот.Нема дополнителни трошоци за поправки - делови, работна сила и превозот се сите опфатени.Лесно тврди процес - поднесе барање во секое време 24/7 преку мобилен стан, интернет, или на телефон.Откажете во секое време, целосна наплата во првите 30 дена.Преносливи со подароци. ★ Материјал : железо, дрво. ★ Големина на : 20 * 17 * 58 cm. ★ Направен од висок квалитет на дрво со добра еластичност и breathability, практичност и издржливост. ★ На ригорозни изработка, едноставни и стилски дизајн стил, уживајте во удобен живот. ★ Производот Категорија : Полици За Складирање, Чување Полиците.Материјал : железо, дрво.Големина на : 20 * 17 * 58 cm.Направен од висок квалитет на дрво со добра еластичност и breathability, практичност и издржливост.Погоден за : кујна, дома, bathroom Natural текстура, едноставен дизајн, цврсти хардвер, цврста и стабилна.Солиден и сигурен, со силен капацитет на носивост, светла и удобна боја.Убава и практична, суви и свежи, свежи во стил, здрава и еколошки.Забелешка : Овој производ вклучува полиците.Други производи не се во продажен простор!Оваа полица ви помага да ги чувате вашите предмети и да ја задржите вашата домашна средина чисти.Answer : ___________________________ Note : 1. Поради светлината разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики.2. Ве молиме овозможи 0.5-2 cm разлики поради прирачник за мерење.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата