Lzww Дрвени Мушка Загатка Играчки, Дрвени Сортирање Игри Постави Точки Шатл Монистра Одбор Игри на Децата на Мозокот Обука Montessori Играчки за Години& Родител-Дете

Lzww Дрвени Мушка Загатка Играчки, Дрвени Сортирање Игри Постави Точки Шатл Монистра Одбор Игри на Децата на Мозокот

Достапно за вашата нарачка
DEN 836.88
Залиха:

Вежба Размислување Способност : Бидете децата размислување, логика, негуваат истражување способност.Го остри својот ум од различни аспекти.Научат да Истражуваат : Дозволете им на децата да научат да се истражува и размислува додека да се забавувате, да се изгради свој размислување мрежа.Ова е независно размислување процес кој се развива нивниот мозок со подобар почеток.Мултиплеер PK : игра одбор може да се одржи 80 шарени монистра, погоден за мултиплеер PK и подобрување на чувства меѓу пријателите.Тоа им помага да се развијат победа ум и конкурентна ум.Цврсто Дрво Материјал : Направен од цврсто дрво, со блага вода боја, естетски боја појавување, тешки и радосна.Исцелување виножито бои, подобрување на децата естетика.Тоа, исто така, ги развиваат нивните интереси во многу други начини.Око за Заштита : Чувајте ги децата подалеку од електронски екрани и заштита на нивните очи.Игра забава puzzle игра на табла.Ако боите се исти, тие ќе бидат отстранети од форумот.Најдете пријатели да PK.Нема потреба да се грижите за вашите деца добивање зависник од видео игри.И можете да потрошите на семејството време заедно.Спецификација : Материјал : wood Size : околу 20*20*1cm/7.87*7.87*0.39 inPacking Листа : 1 X Игра Board80 X ШАРЕНИ BEAds8 X Складирање Сад(Случаен избор на боја и стил).

Кон својствата

Material:
 woodSize

Најдобри предлози во категоријата