Пластични Медицински & Стоматолошки Чаши, 1 Мл, Јасно, Дипломирани, 5000/Картон

Пластични Медицински & Стоматолошки Чаши, 1 Мл, Јасно, Дипломирани, 5000/Картон

Достапно за вашата нарачка
DEN 8934.48
Залиха:

Чаши се направени од издржлив пластика.Одлично за издавање на лекови, медицински тестирање, болничка соба грижа и служат outpatients.Тие лесно се за еднократна употреба, без неуредна исчисти.Куп Тип : Медицински; Капацитет (Јачина на звукот) : 1 оз; Материјал(s) : Пластика; Боја(s) : Јасно.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата