DLDL Нордиските In Креативни Дневна Соба Модерни Декоративни Украси Занаети, Влезот Копче за Складирање Багажник, Ужинка Храна Складирање, Сино/Зелена (Боја : Сина-Ста

DLDL Нордиските In Креативни Дневна Соба Модерни Декоративни Украси Занаети, Влезот Копче за Складирање Багажник,

Достапно за вашата нарачка
DEN 998.40
Залиха:

1. Exquisiteness е повеќе од креативност.Тоа може да биде свежа, ретро, стилски и креативни. 2. На украси се направени од смола како главна суровина, и се формирани од страна на кастинг.Стилот е единствен, на изработка е исклучителна, и стариот изработка прави повеќе едноставен и енергични!. 3. Креативен дизајн.Добро дизајниран форма и секогаш може да ги натера луѓето да останат поглед, додавање на малку на забава во еден живот, едноставен, а не надвор од стил. 4. Сина и зелена боја се погодни за да одговара на различни дома стилови за да ги реши вашите потешкотии во изборот. 5. Производите се фотографира и мерени рачно, не може да биде мала грешка, и вистинскиот производ ќе преовладува.Име : Теле Складирање-Decoration Material : смола (заградата-бамбус)Големина : Должина 33 CM, Ширина 13.5 СМ, Висина 26.5 CMCalf : Должина 18 CM, ширина 13.5 СМ, висина 24 CMBracket : должина 28 CM, ширина 12 CM, висина 26.5 CMNote : Прирачник за мерење, поради различни мерни методи, може да има некоја грешка од околу 2-3cm!Ве молиме да знаат!Категорија : Декоративни ornaments Style : Американски modern Applicable сцени : дневна соба, влез во салата, студија соба, и други.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата