Nambe Eclipse Салата Сад со Сервери MT1116

Nambe Eclipse Салата Сад со Сервери MT1116

Достапно за вашата нарачка
DEN 1990.80
Залиха:

НАПРАВИ ИЗЈАВА : На Eclipse Салата Сад со Сервери marries богата acacia дрво и lustrous легура за да изгледа дека е така елементарен и модерен.Парче е идеален за луѓе кои сакаат да се забавуваат.СЕ ТОЛПАТА PLEASER : Совршен за вечера салати, длабоко боја на acacia дрво контрасти совршено со светла зелена и бои во текот на вашата салата.Вашите гости ќе јадат прво со своите очи ветува хит со било салата ќе се создаде.ДИЗАЈНЕР ШОН О'HARA : Шон е наградуван дизајнер, скулптор и мебел производител.Неговата сензуални форми се прецизно обликувани од страна, го илустрира неговиот sculptural пристап кон развивање на неговите дизајни и underling мајсторија на бројни материјали.Неговиот силен естетски, сензибилитет, и да се разбере на форма направи неговиот рачно изработени дизајни како што е привлечен за око како што се на допир.МУЗЕЈ КВАЛИТЕТ на ДИЗАЈНОТ : препознатлива по нејзината наградуваниот дизајни за повеќе од 60 години, Nambes посветеност да безвременски убавина, уметнички интегритет и бескомпромисен квалитет е евидентно во брендови колекција на служи опрема, barware, и дома декор предмети.Nambe соработува со света, за повеќето познат дизајнери за развој на производи што се донесе на функција и стил во домот.СПЕЦИФИКАЦИЈА на ПРОИЗВОДОТ : Пакет содржи (1) Nambe Eclipse Салата Сад со Сервери.Направени од Acacia дрво и Nambe Сојузник.Сад : 14.5" x 10.5" x 5.5" ; Сервери : 12.5" Л Рака мие; сува веднаш.Дизајниран од страна на Шон О'Hara.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата