LivebyCare Нема Потреба Вежба Вратата Затка 4 парчиња Гума Вратата Стоп Браник Ѕид Protetor Слободен Удар од не ' Рѓосувачки Челик за Хотел Дома Ресторан Бања

LivebyCare Нема Потреба Вежба Вратата Затка 4 парчиња Гума Вратата Стоп Браник Ѕид Protetor Слободен Удар од не

Достапно за вашата нарачка
DEN 235.20
Залиха:

Liveby Care вратата тапа се направени од не ' рѓосувачки челик и гума, тие може да се заштити вашиот ѕид и подот додека го држите вашиот вратата.Податоците се обработени од страна бранеа заврши, вратата ќе престане да се издржливи и rustproof.Вратата носители се погодни за стакло врати, дрвени врати, челик врати, француски врати.Постојат два начина да го инсталирате.Вие не треба да се вежба во дупка да го уништи вашиот кат, постои 3 M лепило.Или можете да ги користите двете завртки за безбеден.Големина : 24*43 mm/0.94*1.7 инч.Пакет се вклучени : 1/3/4 компјутери вратата затка, завртки.Ве молиме имајте деца под 6 форма на овие вратата браници.Ние гарантираме за добри производи и услуги.Ве молиме да бидат слободни да не контактирате директно за нешто пред или по нарачка, ние ќе се направи сите напори да им помогне.Бесплатен превозот за "Liveby Care" исполнување на нарачки со "стандард за испорака".Ние произведуваме и бродот на парцели во рок од 2 работни дена и вашиот парцели ќе пристигне во 5-15 работни дена нормално, многу порано од предвидените време на .Креирај Свој Живот со Пребарување Liveby Care Brand : Liveby Care Material : не ' Рѓосувачки Челик и Rubber Size : 24*43 mm/0.94*1.7 inch Using Место : Office Врата, Врата, Спална соба Вратата, Цртање Соба Вратата, Дневна Соба Вратата, Семејството Соба Вратата, Игра Соба Вратата, Студија Соба Вратата, Dinning Соба Вратата, бебе соба Соба Вратата, Кујна Врата, Хотел Врата, Фестивал, Декоративни, Салон, Клуб, Бар, кафуле, Паб, Кафе Куќа/Shop, Партија, Паун, Состанок, и Others Notice/Предупредување : Ве молиме не дозволувајте деца под 6 play Get Liveby Care, Грижа Творечки Живот!Ви благодариме за вашиот избор!.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата