Двоен Слој Помине Уметност Алатка за Складирање Кутија Помине Снабдување Организатор Случај за Помине Уметност Четка и Нокти Поставите Countertop Организатор со Розов

Двоен Слој Помине Уметност Алатка за Складирање Кутија Помине Снабдување Организатор Случај за Помине Уметност

Достапно за вашата нарачка
DEN 503.76
Залиха:

Уникатен Дизајн : површината на ментална кутија е насликана со розово злато во прав, кој е многу сјајна и посебни.И внатрешноста е спакуван со црна фланелен боксери кои изгледа многу таписерии и гроздобер.Висок Квалитет : Алуминиумска рамка, Nontoxic ABS со кои се соочуваат МЕДИЈАПАН.Чувајте ги вашите нокти поставите уредни и чисти.Организатор Сад Капацитет : Двоен слој може добро организирајте ги вашите помине уметност алатки и помине уметност четки.Овој здрав помине уметност патување случај е идеален за професионалци и ноктите hobbyist.Ноктите Техника Организаторите и Складирање : Тоа може да биде исполнет со сите најважен за nair уметност DIY љубовник.Ви помогне брзо најде она што ви треба, со двојно-layer помине уметност за складирање.Споредба : Метал материјал не е лесно да попуштат во споредба со пластични материјали.Површината е заштитен со розово злато боени, и ги кородираат тешко.Во споредба со ткаенина,ноктите уметност складирање е полесно да се носат без да се squashed.Функција : 1. Уникатен Дизајн : површината на ментална кутија е насликана со розово злато во прав, кој е многу сјајна и посебни. 2. И внатрешноста е спакуван со црна фланелен боксери кои изгледа многу таписерии и гроздобер. 3. Висок Квалитет : Алуминиумска рамка, Nontoxic ABS со кои се соочуваат МЕДИЈАПАН.Чувајте ги вашите нокти поставите уредни и чисти. 4. Организатор Сад Капацитет : Двоен слој може добро организирајте ги вашите помине уметност алатки и помине уметност четки. 5. Овој здрав помине уметност патување случај е идеален за професионалци и ноктите hobbyist.Ноктите Техника Организаторите и Складирање : Тоа може да биде исполнет со сите најважен за nair уметност DIY љубовник.Споредба : Метал материјал не е лесно да попуштат во споредба со пластични материјали.Површината е заштитен со розово злато боени, и ги кородираат тешко.Во споредба со ткаенина,ноктите уметност складирање е полесно да се носат без да се squashed.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата