CFSNCM Перење Кошница Водоотпорен Кошница Детска Играчка Облека Организатор Складирање Преносни Виткање Bathroomlaundry Кошница (Боја : Б, Големина : Една Големина)

CFSNCM Перење Кошница Водоотпорен Кошница Детска Играчка Облека Организатор Складирање Преносни Виткање Bathroomlaundry

Достапно за вашата нарачка
DEN 3511.68
Залиха:

Ова е чување кошница направени од природен памук и лен и плута кожа,е многу текстура.Оваа складирање кошница има две рачки,што е многу удобно да се одржи.Во внатрешноста на чување на кошница,тоа е водоотпорен и не треба да се грижите за ставање облека во кошница。.Тапан форма,нема никаква потреба за дополнителна поддршка,може да биде укината до кога не е во употреба пред тоа,не зафаќа простор。.Идеален за чување на долна облека,чевли,маици,здолништа,чорапи,играчки,дребулии,лекови,козметика,。.Ова е чување кошница направени од природен памук и лен и плута кожа,е многу текстура.Оваа складирање кошница има две рачки,што е многу удобно да се одржи.Во внатрешноста на чување на кошница,тоа е водоотпорен и не треба да се грижите за ставање облека во кошница。Тапан форма,нема никаква потреба за дополнителна поддршка,може да биде укината до кога не е во употреба пред тоа,не зафаќа простор。Идеален за чување на долна облека,чевли,маици,здолништа,чорапи,играчки,дребулии,лекови,козметика,。Категорија : Перење Basket Size : ве Молиме погледнете го примерокот picture Color : ве молиме погледнете го примерокот picture Package содржи : 1 перење basket1.Како резултат на прирачник за мерење,ве молиме оставете порака за грешка од 1-3cm.2.Поради разликата во светлина за време на снимањето,бојата на сликата е малку различен од вистинскиот производ.3.Освен за главната производ,другите се сите додатоци и не се за продажба.Секој се Чувствува Платно е страна-кориснички,и ќе има мала разлика во големината помеѓу поединци.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата