Ambesonne Бебе Преносни Ткаенина Гардероба, Млеко Шишиња Pacifiers Rattles Шема Рака Нацртано Бебе Играчки Тематските Раскошен Слика, Облека Организатор и Складирање Шкаф со П

Ambesonne Бебе Преносни Ткаенина Гардероба, Млеко Шишиња Pacifiers Rattles Шема Рака Нацртано Бебе Играчки Тематските

Достапно за вашата нарачка
DEN 3599.76
Залиха:

КАРАКТЕРИСТИКИ - 9 Пространа ткаенина и 2 метални сталажи.Или сегашната на вашиот семејството или пријател, роднина или дечко-девојка, или себе, објектот треба да биде интересно и автентични.МЕРЕЊА - 59" Широк - 18" Долго - 68" Висока.Здрав и високо квалитетен челик за внатрешни работи.Имаме различни големина options така можете да изберете во зависност од вашиот простор.Патент затворање.РАЗНОВРСНА - Може да се користи во ученичките домови, резервни спални соби, дете соба и соби за гости, гаража или во подрум.Промена на атмосфера на вашиот dorm со овие гардероби.На дигитални слики ние се прикаже имаат најмногу точни боја е можно, сепак, се должи на разликите во компјутерски монитори, ние не може да биде одговорен за варијации во боја помеѓу актуелната производ и вашиот екран.На ткаенина гардероба е многу лесно да се движите низ значи, ова е совршен за луѓето кои се движат мебел околу постојано.ПЕЧАТЕНИ - Со состојбата на техниката на дигитална технологија на печатење.Печатени ткаенини плакарот за виси облеката.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата