SANGHAI Градење на Блок 7/11inch Дрвени Рака Модел за Цртање Флексибилни Рака Фигурини со Moveable Зглобовите Лево и Право Manikins за Скицирање 1# B

SANGHAI Градење на Блок 7/11inch Дрвени Рака Модел за Цртање Флексибилни Рака Фигурини со Moveable Зглобовите Лево

Достапно за вашата нарачка
DEN 931.20
Залиха:

❤ Интерактивни DIY Играчка : Безбедност и реални дизајн со 4 опции, секој од нив опремен со шрафцигер, лесно да се привлечат децата' концентрација и со добра стимулација за образовна обука за деца, да се подобри својата рака-на вештини, како и на когнитивните способности.Рака Модел : Нашата страна модел понуда со 2 изборен големина, која е блиску до големината на една вистинска личност рака,може да се користи како модел за ракавица или накит прозорецот екранот.Цртеж Реквизити : заеднички рака модел може да биде добра референца реквизити за професионална и на студентите да се практикуваат скицирање и сликарство во училница, потребно е цртеж реквизити за различни лице. 100% сосема нов и висок квалитет на Флексибилни Рака Модел : На рака модел со совршени пропорции и флексибилни прсти може да се водат или виткајте лесно, јасно боја дизајн, оставете го за слободни прилагодите на рацете со вашата имагинација, DIY свој ракотворби.❤ Се земе Освен Диносаурус Изградба Камион : Со земе освен делови и монтажа зглобовите дизајн, да го стимулира kid' интереси, поттикнување и унапредување на развојот на мозокот, вежба својата рака & око координација, оставете ги да се откријат диносаурус делови од телото сами по себе.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата