Коноп Јаже Пребивање,Градинарски Растенија Качување Декоративни Нето Скалило Балкон Оградата Заштита Ограда Нето Папагал Хрчак Обука Скала Нето,Коноп Извртени М?

Коноп Јаже Пребивање,Градинарски Растенија Качување Декоративни Нето Скалило Балкон Оградата Заштита Ограда Нето

Достапно за вашата нарачка
DEN 6922.32
Залиха:

❤На заштитна мрежа има дијаметар од 4mm (0.16") и мрежа големина на 6cm (2.36").Мрежа edge е зајакнат, на сила е дури, влечење на сила е силна, на сонце, на водоотпорна, и rainproof. ❤На јаже, на нето-е погоден за балкони, скалите, миленичиња, деца, запишани во гимназиите, игралишта, градини, училишта и спортски клубови.Тоа може да се спречи објекти од паѓање, да се осигура безбедноста на миленичиња, деца, итн. ❤Растенијата качување раст на нето-за зелен грав, грашок, краставици, домати, горчлива тиква, сенф, мини лубеница, cantaloupe, blackberry, билни силна поддршка, ги користат растенијата mesh мрежа за да се избегне земјата контакт, што ги прави помалку подложни на болести. ❤Безбедност Совет : Редовно проверувајте ја безбедноста нето за безбедност опасности предизвикани од различни надворешни или човечки фактори за да се заштити безбедноста. ❤Заштита нето има многу намени, како што се декоративни фото ѕидови, сајт изолација заштита, и може да се користи како мрежа за различни фарма птици и животни.Ако имате други големина барања, ве молиме контактирајте со нас преку е-маил и со нетрпение очекувам да вашиот одговор. 1 ×Јаже нето● Ако сте задоволни со нашите производи, оставете го вашето точно мислење● времето За испорака е 10-15 дена.● Ако сè уште не може да ја примите вашата цел после 20 дена, контактирајте со нас.● Бидејќи производи мора да бидат маргинализирани, сите производи големини ќе има разлика од плус или минус 3%.● Поради различни средина и светлина интензитет при фотографирање, може да постојат некои хроматските аберации, но во разумен опсег.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата