(10000pcs) #14 X 1-1/2, Само-Прислушување Завртки, Тип А, Пан Главата, Плоштадот на Одморите се Вози, на 304 Нерѓосувачки Челик (18-8), Бродови СЛОБОДНИ во САД

(10000pcs) 14 X 1-1/2, Само-Прислушување Завртки, Тип А, Пан Главата, Плоштадот на Одморите се Вози, на 304 Нерѓосувачки

Достапно за вашата нарачка
DEN 571.20
Залиха:

#14 X 1-1/2", Надворешно Навој сврзувачки елементи, Нишка Сечење сврзувачки елементи, Само-Прислушување Завртки, НИ Единици, Тип "А", Пан Главата, Плоштадот на Одморите Диск, AISI 304 од не ' Рѓосувачки Челик (18-8) Aspen сврзувачки елементи акции над 200,000 различни сврзувачки елементи во метрички и инчни за итна испорака.Преку нашите партнери, имаме пристап до речиси секој fastener тип; стандард или специјализирани предмети, во повеќето материјали.Ако имате било какви прашања, не можат да најдат она што го барате за, или бараат поголеми/помали количини, ве молиме контактирајте со нас.Ние се стремиме да биде вашиот fastener решение.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата