МОБ Затворен Проширија во ЖИВО Антена, Долга Низа HD 4K 1080P VHF UHF, со можност да биде продолжен Dipole Зајакот Ушите, Засилувач на Сигналот Бустер, Дигитални HDTV Антена, Smart TV

МОБ Затворен Проширија во ЖИВО Антена, Долга Низа HD 4K 1080P VHF UHF, со можност да биде продолжен Dipole Зајакот

Достапно за вашата нарачка
DEN 431.76
Залиха:

АПСОЛУТНО БЕСПЛАТНА HD КАНАЛИ – Ров скапи кабелски и сателитски сметки и да продолжи да ја гледате вашите омилени емисии во Полн HD на канали, како што се ABC NBC CBS Фокс, шемата за фармацевтски бенефиции и многу повеќе со пристап до сите тековни настани ситкоми деца и спортски програми без месечна сметка.ДОЛГА НИЗА АНТЕНА – Ова затворен HDTV антената може да достигне и до 50 километри од емитува сигнал и се става речиси насекаде во вашиот дом Како нови канали се достапни и ја скенирам одново на вашиот ТВ за да дозволите таа да се повлече во ажурирани фреквенции.Блокови 4 G/5 G LTE пречки.Гледајте во ЖИВО како никогаш пред опш Црна Затворен во ЖИВО Антена Не само што ќе се заштедат пари преку елиминирање на скапи кабелски и сателитски услуги со оваа внатрешна антена но, исто така, ќе добиете многу на слободен локални канали без дополнителни трошоци Својот тенок и елегантен модерен изглед ќе ги координира без никаков напор во вашиот домашен театар поставување На Pure Amp Технологија филтри на бучава и засилува сигнал за кристално јасна прием На интегриран ниски-бучава засилување подобрува сигнал-за-noise ratio додека зголемување на сигнал ниво на антена Со способност за работа во рамките на 50 милји на емитува сигнал на МОБ Црна Затворен во ЖИВО Антена е совршен начин да се зголеми вашиот HD гледање искуство без дополнителна месечна цена.Достигне до 50 километри од емитува сигнал.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата