Шол Сомот Мазна Сува Кожа Ролери - Кутија од 2 Ролни

Шол Сомот Мазна Сува Кожа Ролери - Кутија од 2 Ролни

Достапно за вашата нарачка
DEN 1437.36
Залиха:

Се обновува сувата кожа.За стапалата и нозете.За видно помлад изглед и блескава кожа.Maximises ефективноста на вашиот крем.Компатибилен со сите Шол graters.Шол Сомот Мазна Чистење Refills отстрани сува кожа од стапалата и нозете.Ние препорачуваме користење на овие замена ролки само со Шол Сомот Мазна електрични graters.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата