Сина Морска Желка Водни Животни Кармин Случај Кармин Кутија За Носител Со Огледало, Преносни Патување Усна Сјај Торбичка, Водоотпорен Кожа Козметички Складирање К

Сина Морска Желка Водни Животни Кармин Случај Кармин Кутија За Носител Со Огледало, Преносни Патување Усна Сјај

Достапно за вашата нарачка
DEN 335.76
Залиха:

ВГРАДЕН-ВО ВНАТРЕШНОСТА ОГЛЕДАЛО : Доаѓа Со Мали Огледало, Кој Е Погоден За Вас Да се Шминка во секое време И Насекаде.Преку Нашите Мали Кармин Случај, Направи Што Повеќе Деликатна, Направи Вашата Работа Повеќе Организирани.Исто Така, Складирање Тока Се Спречи Кармини Од Лизгање Надвор.Само Земете Оваа Мала Случај, Можете Лесно Може Да Се Шминка Со Гледање На Вграден Во Огледало. Направени од микрофибер кожни, удобни за допир, лесно да се грижи, изгледа едноставна и исклучителна.МИНИ ГОЛЕМИНА : Големината На Овој Кармин Организатор Е 9.СОВРШЕН ПОДАРОК : Овој Мал Козметички Складирање Торба Е Мал Подарок За Себе И да Си Повеќе Деликатна.По Тестирање, Чување на Кармин Кој Подолго Од 7cm Нема да се Лизга Надвор Лесно.Кожени Текстура Не Само Што Изгледа Висок Квалитет И Естетски, Но, Исто Така, Ја Продолжува Својата Служба Живот И Не Е Лесно Да Се Оштетат.ИЗДРЖЛИВ МАТЕРИЈАЛ : Носат На Кармин Случај Е Направен Од Микрофибер Кожа, Кој Е Водоотпорен И Многу Мека На Допир.Главни Карактеристики : 1.Направи Што Повеќе Деликатна. Совршена големина, 9.Секоја Жена Заслужува Да Има Деликатна Живот И Лекување на Себе си Добро. Совршена како корисен подарок за вашите драги мајка, сопруга, сестра, пријателка, ќерки.Тоа Може Да Се Случи Кога Патуваат, Да Одат На Забави, Референци, Кои Датираат, Многу Наврати.Лесно За Чистење, Само Избришете ја Со Хартиена Крпа.Земете мал шминка случај во торба, да ги задржи вашите најдобри во секое време.7 ВО, погодно за вас да се носат кога патувате. Овој мал шминка торбичка одржите вашиот кармин во внатрешноста на тоа, ви помогне да ги организирате вашиот кармин уредно и може да се избегне секогаш во потрага за кармин во вашата торба.Многу мал за да се фрли во вашата чанта или торба.Овој Мал Шминка Организатор, Совршена Како Корисен Подарок За Вашата Мајка, Сопруга, Пријателка, Сестри И Ќерки.7 ВО, Која Е Многу Мал за Да се Фрли Во Вашата Чанта Или Чантата И да се Направи Вашиот Кармин Ќе Остане Во Место.На овој Начин Не Треба Да се Погледне За Вашиот Кармин Насекаде.Идеален за повеќе наврати, на патување, на шопинг, датира, партии.Малата Големина Е Погодно За Вас Да Се Носи Кога Се Патува. Секој кармин случај доаѓа со огледало внатре, донесе погодност за вас кога го користите, и секој кармин случај има складирање тока, спречување на вашиот кармин форма на лизгање надвор.Модерен DIY Модели, Таписерии И Мали Стилови, Едноставни И Стилски Сечење Дизајн, Покажува Повеќе Жени Креативност И Различни.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата