USHOBE Кит Бања Играчка светне Музика Бања Играчки Автоматско Вода Спреј Кит Sprinkler Када Играчки Вода Келеш Играчка за Деца Бела

USHOBE Кит Бања Играчка светне Музика Бања Играчки Автоматско Вода Спреј Кит Sprinkler Када Играчки Вода Келеш

Достапно за вашата нарачка
DEN 479.76
Залиха:

бања туш играчка Близина на родител - дете односи и интерес за одгледување.лето плажа играчки избор на боја за циркулација на светлата, да ги привлече babys внимание, нека бебе тивка бања.bathtime играчки Таписерии изработка, мазна површина без брус, се осигура безбедноста на употреба.бања келеш играчки Треба да се вчита три бр. 5 батерии се стави во вода, уреди со покажувач на автоматско прскање на вода.деца вода играчки е погодна за развој на деца способност да ги користат нивните раце и мозоци и да сфати сензорни способности.Карактеристики Батерија : 3 PCS батерии ( Не се вклучени ). Големина : За 11x10 x9cm/ 4. 33х3. 93x3. 54inch Материјал : ABS Пакет, Вклучувајќи - 1 x Бања Играчка.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата