Tangc Шарм Ретро Коса Затворач Lotus Кристал Коса Стап Hairpin Chignon Pin Рачно Изработени

Tangc Шарм Ретро Коса Затворач Lotus Кристал Коса Стап Hairpin Chignon Pin Рачно Изработени

Достапно за вашата нарачка
DEN 311.76
Залиха:

Материјал:Легури,Кристал.Боја : Сина.Должина : стан.14.8 см/5.83".Апсолутно се направи што повеќе гламурозна и фати очите на луѓето.Одличен коса се држиме за што да се носат на партијата, на фестивали или во секојдневниот живот.Опис : 100% сосема нов и висок квалитет на Производот Функција: добар избор за подарок или декорација Совршен додаток за вас Апсолутно се направи што повеќе гламурозна и фати очите на луѓето Блескави и прекрасен дизајн одличен украс за вашата убава шминка одличен коса се држиме за што да се носат на партијата, на фестивали или во секојдневниот живот Спецификации : Материјал:Легури,Кристал Боја : Црвена, Зелена, Сина Должина : стан.14.8 см/5.83" Количина : 1 Компјутер Забелешка : 1.Транзиција : 1cm=10мм=0.39 инчен 2.Ве молиме овозможи 1-3мм грешка поради прирачник за мерење.pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат. 3.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Ви благодариме!Пакетот вклучува : 1 x Коса Затворач (без мало пакет).

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата