KLHHG Нордиските Едноставна Солидна Боја Маса Крпа Американски Маса Крпа Ткаенина Памук, Лен Ретро Јапонски Кафе Маса Крпа (Боја : А, Големина : 140x220cm)

KLHHG Нордиските Едноставна Солидна Боја Маса Крпа Американски Маса Крпа Ткаенина Памук, Лен Ретро Јапонски Кафе

Достапно за вашата нарачка
DEN 10437.36
Залиха:

Ткаенината е удобно, кожата-friendly и нежна.Бојата е цврст, силен и носат-отпорни.На бод должина на overlock е дури и помал, и жици се изнесе цврсто и уредно.На реси чипка дизајн е богата со бои.Погодни за повеќе сцени, разни јадење маси, кафе маси, итн.Ткаенината е удобно, кожата-friendly и нежна.Бојата е цврст, силен и носат-отпорни.На бод должина на overlock е дури и помал, и жици се изнесе цврсто и уредно.На реси чипка дизајн е богата со бои.Погодни за повеќе сцени, разни јадење маси, кафе маси, итн.Материјал : памук и linen Package вклучува : 1 * tablecloth.Напомена : 1. Поради прирачник за мерење, ве молиме овозможи 2-3% грешка.Пред да конкурираат, бидете сигурни дека ќе не ми пречи.2. Бојата може да се разликува поради различни монитори, ве молиме обратете се на вистинскиот производ.Бојата може да се разликува поради различни монитори, ве молиме обратете се на вистинскиот производ.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата