BestEquip Тешки Тапан Dolly 5 Вртливата Рициново Тркала 55 Литри Челична Рамка Не Ѓубрето со Сопирачки

BestEquip Тешки Тапан Dolly 5 Вртливата Рициново Тркала 55 Литри Челична Рамка Не Ѓубрето со Сопирачки

Достапно за вашата нарачка
DEN 1439.76
Залиха:

Трајни Изградба : Dolly изградени од јаглерод челик материјал кој ќе издржи intemperate временски услови и тешко средини, и трајни прав обложени површината е наменета за долг животен пат.Лесно Да се Движите : Рициново тркала со интегриран топката лежишта може да ротира 360 степени непречено.Секој dolly е способен да се движат околу аглите или преку тесни простори со леснотија.Анти-Ѓубрето Дизајн : Крос-ремени и уникатни крило се дизајнирани за да се спречи доделување или ѓубрето, а исто така и добра заштита на 5 тркала и да се спречи повреда.Не мора да се грижите многу за несреќи или spills.Лесна Заварување : На заварување е лесна и доволно мазна и цврста за да се направи лого сила посилна.Исто така, прави dolly изгледа прилично добро.Широка Примена : Дизајнирани за период до една 55 литри / L 220 тапан и идеален за работилници, фабрики, магацини, продавници, доковите и други места на различни барел нафта транспорт.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата