SYLVANIA Lightify 120W Еквивалент Dimmable Топло Бела PAR38 LED Поплава Сијалица

SYLVANIA Lightify 120W Еквивалент Dimmable Топло Бела PAR38 LED Поплава Сијалица

Достапно за вашата нарачка
DEN 551.76
Залиха:

LIGHTIFY 15-watt (120-вати еквивалент) on/off/слабо PAR38 медиум база (E-26), ПРЕДВОДЕНА dimmable Внатрешна LED Сијалица со Вграден Wi Fi.Насловна автоматизација smart осветлување контролира со iphone или Andriod уред.LED сијалица 3000 K, може да се вклучува и исклучува од далечина и затемнети.Бара Zig Bee заверена портал (се продава одделно).Бесплатни LIGHTIFY Стан работи на Apple i OS7 или над и Android 4.1 или погоре.Серија Name LIGHTIFY Type Flood 3-Начин Bulb No Bluetooth Capability No Изградена-Во Speakers No Сијалица Дијаметар (Инчи)4.75 Сијалица Должина (Инчи)6 Сијалица Shape Reflector Зрак се Шири (Степени)40 Сијалица Voltage120 Сијалица Wattage15 најголемиот Дел Buy No Температура на Бојата (Kelvins)3000 Dimmable Yes ЕНЕРГИЈА ЅВЕЗДА Certified No УЛ Безбедност Listing Yes АДС Безбедност Listing No ETL Безбедност Listing No Внатрешна/Outdoor For затворен или ограден надворешна употреба само Сијалица База Type Medium база (E-26) Светло Color Warm Бела Лоу е Exclusive No Оценет Живот (Часови)20000 Баласт Тип Compatible N/A Plug-In Type Screw-во Vintage No Wattage Equivalent120 Брза Start Yes Распоред Ability No Работи со Apple Home Kit No Работи со Iris Yes Работи со Nest Yes Warranty5-година ограничена Пакет Quantity1 Blacklight No Сијалица Форма Code PAR38 да се Загрози Resistant Yes.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата