Дигитални Caliper, Електронски, од 0 до 12 во

Дигитални Caliper, Електронски, од 0 до 12 во

Достапно за вашата нарачка
DEN 837.60
Залиха:

Карактеристики : Палецот Завртка, Палец Ролери, Caliper Групирање : Дигитални Caliper, Caliper Опсег : 0-12"/0-300мм.Дигитални Caliper, Caliper Спектар 0-12 Во./0-300мм, Резолуција 0.0005 Во./0.01 mm, IP Оценка Не е Оценет, SPC Излез Да, Прецизност +/-0.0015 Во./0.03 мм, Caliper Материјал од не ' Рѓосувачки Челик, Апсолутно Позиционирање Да, Вилицата Длабочина 2-23/64 Во., Долго Форма Calibration Certificate No, Карактеристики Палецот Завртка, Палец Ролери.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата