ZZWZM Агол Бања Складирање Полица Мулти-Слоеви Кујна Железо Складирање Рек Стојат Агол Полица Шампон Носителот Бања Полица

ZZWZM Агол Бања Складирање Полица Мулти-Слоеви Кујна Железо Складирање Рек Стојат Агол Полица Шампон Носителот

Достапно за вашата нарачка
DEN 2942.16
Залиха:

Таа е погодна да биде поставен во купатило, кујна, итн., три-слој за складирање, заштеда на простор.Инсталација Тип : Стои Тип.Класификација : Не-преклопување на Решетката.Мулти-функционална Употреба : се Предвидува за складирање и организација за кујна, таванот, бања или канцеларија, итн.Parameter Product име : Триаголник складирање rack Main материјал : iron Product тежина : 595 GProduct големина : види picture Space-заштеда на Простор : Оваа полица може да ви обезбеди повеќе дополнителен простор за складирање за да се задржи предмети уредни.Пакет Листа : 1 * Чување Полица.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата