Зајнхајзер Импулс Во Уво (iOS верзија) - Црна, Црвена

Зајнхајзер Импулс Во Уво (iOS верзија) - Црна, Црвена

Достапно за вашата нарачка
DEN 2256.00
Залиха:

Apple i OS модел со користење на ново дизајнирани, метежот-слободен овална кабел кој 3-копче-линија далечински со интегриран микрофон.Конективност Технологија : Wired.Обичај машински, ниска резонанца нерѓосувачки челик домување достави детален и прецизен звук.Висок квалитет на динамичен transducers се произведуваат високо излез ниво со ниска дисторзија.Во ушниот канал дизајн обезбедува одлични слабеењето на амбиенталниот шум.Повеќе големина уво совети вклучени осигурување на персоналните одговара.Две годишна гаранција кога набавува од овластен Зајнхајзер дилер.Приклучи Зајнхајзер е Стил Избор серија, ИМПУЛС Во Уво носи заедно елегантен изглед и висока-перформанси звук.Создадени за поединци кои следат нивниот сопствен пат, ИМПУЛС Во Уво слави мобилност, слобода, амбиција и квалитет.Достапни во висок сјај црна со црвени акценти и огледало хром детали, овие нови слушалки снимање на стилот и звукот на Зајнхајзер е докажан ИМПУЛС слушалки во компактна-уво дизајн - моќен бас, детални вокал проекција и одличен звук фаза.Уво адаптери во опсег на големини во комбинација со нов тенок нерѓосувачки челик куќиште се обезбеди совршено се вклопуваат за одлична слабеењето на надворешен шум.Ново дизајниран овална кабел геометрија дава солидна се чувствуваат на квалитетот додека придонесе да се подобри квалитетот на звукот.Импулс Во Увото ќе биде достапна на Apple i OS и Samsung Galaxy верзии кој лесен три-копче-линија remotes со интегриран микрофон за контролирање на музика и преземање на повици.Премиум футрола е вклучена, заврши со исто внимание на детали и стил, како слушалки.ИМПУЛС Во Уво испорачува неверојатни слушање искуство во најмалите, повеќето компактна форма.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата