Пневматски, Трајни И Долг животен Век Челик Материјал Потребен Desig Вежба, Self-Locking за Автомобилската Индустриски

Пневматски, Трајни И Долг животен Век Челик Материјал Потребен Desig Вежба, Self-Locking за Автомобилската Индустриски

Достапно за вашата нарачка
DEN 693.60
Залиха:

Авто-заклучување може да биде управувана од страна на рака, лесен за употреба.Три-ноктот дизајн, безбедно стегање и лесен за употреба.Ергономски рачка за лесно ракување.Направени од високо-квалитетен челик материјал, издржлив и долг животен век.Активирањето дизајн, долгорочно користење не е лесно да се замор.Функција : 1. Три-ноктот дизајн, безбедно стегање и лесно да се use2. Авто-заклучување може да биде управувана од страна на рака, лесно да се use3. Активирањето дизајн, долгорочно користење не е лесно да се fatigue4. Направени од високо-квалитетен челик материјал, издржлив и долго услуга life5. Ергономски рачка за лесно operation Specification : Состојба : 100% Сосема new Item Тип : Пневматски Drill Chuck Sze : 1/2in(1-10мм)Брзина : 1600rpm Air Потрошувачка : 5cfm Inlet Порт : 1/4in Turn : Г.С./CCWWhole Должина : Околу. 195mm / 7.7 in Height : Прибл. 140mm / 5.5 in Chuck Дијаметар : Прибл. 45mm / 1.8 in Chuck Должина : Околу. 55мм / 2.2 во.ние текст табела тд,.ние текст табела ти,;.ние текст маса,Пакет Листа : 1 X Пневматски Drill1 X Handle1 X Фиксна Ring1 X Копче Clip1 X Влезот Connector1 X Прирачник за Корисникот.

Кон својствата

Condition:
100% Brand new
Item Type:
Pneumatic Drill
Chuck Sze:
1/2in(1-10mm)
Speed:
1600rpm
Air Consumption:
5cfm
Inlet Port:
1/4in
Turn:
CW/CCW
Whole Length:
Approx. 195mm / 7.7in
Height:
Approx. 140mm / 5.5in
Chuck Diameter:
Approx. 45mm / 1.8in
Chuck Length:
Approx. 55mm / 2.2in
.w-e-text table td,.w-e-text table th,;.w-e-text table, :
Package List:
1 X Pneumatic Drill :
1 X Handle :
1 X Fixed Ring :
1 X Key Clip :
1 X Inlet Connector :
1 X User Manual :

Најдобри предлози во категоријата