Корпата за ѓубре кујна ѓубре може да ѓубре може да Ѓубре за Отпадоци за Кујна Smart Индукција корпата за Ѓубре 13 Литри Нерѓосувачки Челик Автоматско корпата за Ѓубре ?

Корпата за ѓубре кујна ѓубре може да ѓубре може да Ѓубре за Отпадоци за Кујна Smart Индукција корпата за Ѓубре

Достапно за вашата нарачка
DEN 12061.68
Залиха:

③The мали корпата за ѓубре со капак за бања нерѓосувачки челик изглед дизајн е кујна ѓубре може да не се само убави и автоматско ѓубре може да модерен, но набивањето ѓубре, исто така може да лесно да се чисти. ②The кујна ѓубре лименки молчи отворање и корпата за ѓубре со капак за затворање дизајн .Бања ѓубре може со капак тенок профил и ѓубре може да модерен стил направи ова може да работат во толку многу места во текот на твојот дом;.Нова засилен зглоб механизам е дизајниран да се направи кујна корпата за ѓубре 13 литри капак отворете и затворете ѓубриво бин е толку тивок што е можно, додека одржување на крајна издржливост бања ѓубре може со капак за долгорочна употреба.Хуманизирано Дизајн : ①Automatic ѓубре може да едноставна копчето дизајн го прави touchless ѓубре може полесно да ја користите. 13 литри корпата за ѓубре на трајни пластични лагер кофа може да биде кујната ѓубре може лесно да се крена надвор од со ѓубре може да се најде сметководствена се справи и нерѓосувачки челик ѓубре може да печете и да излезе со благ сапун и вода кога е потребно бања ѓубре може со капак.Корпата за ѓубре треба да работат како и остатокот од вашиот почетен : automatic корпата за ѓубре како непречено и ефикасно како е можно.Ако вашиот ѓубре кофа добива неуредна со текот на времето, го освежат touchless корпата за ѓубре вашиот може со ефтин замена кујна ѓубре може да кофа.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата