EXCEART Водоотпорен Туш Шампон Шапка Цртан филм Бебе Туш Бебе Шампон Капи Бебе Туш Капа за Капење

EXCEART Водоотпорен Туш Шампон Шапка Цртан филм Бебе Туш Бебе Шампон Капи Бебе Туш Капа за Капење

Достапно за вашата нарачка
DEN 340.56
Залиха:

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.PP.Направени од PP материјал што Не се лизга, и удобно, не му наштети на babys кожата, не е лесно да се деформира.Големина е 24. 5cm* 9cm* 0. 5cm и тежината е 125g.Според големината на babys главата, должина може да се прилагоди за да одговара на бебето главата.Целосно се вклопуваат да се грижи за babys глава не слајд нема вода удобно и лесно да се мијат косата.Проширува лак да backflow, ефективно го блокира вода и пени надвор ушите.Е да може ефективно да го блокира проток на вода и да се зголеми на задржување на водата, и да се избегне проток на вода на babys лицето и очите.Опис На капење ззп може да се избегне дека пена одат во бебе очите и валкана вода тече во бебе ушите и устата.Дозволете им на децата да уживате во смешни туш време.Карактеристики - Нејзината Боја : Како што е прикажано - Нејзината Материјал : ПП - Нејзината Големина : 24. 5cm* 9cm* 0. 5cm Пакет, Вклучувајќи 2 x Бебе Капење Капи.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата