Безжична Тастатура за Мулти-Уред, Bluetooth и 2.4 G на Dual Mode, се Префрлат на 3 Уреди за мобилен телефон, Таблет, КОМПЈУТЕР, на Smart TV, MacBook iOS Android и Windows, Зелена

Безжична Тастатура за Мулти-Уред, Bluetooth и 2.4 G на Dual Mode, се Префрлат на 3 Уреди за мобилен телефон, Таблет,

Достапно за вашата нарачка
DEN 791.76
Залиха:

46 во тенок цврсто тело со интегриран застане на двете страни, може да се стави на паметен телефон и таблет во исто време.ШИРОК КОМПАТИБИЛНОСТ Поддржуваат повеќето уреди со Bluetooth капацитет или USB конекторот.Исто така, на штандот обезбедува совршен агол и пишување искуство за вас да уживаат безжична технологија начин на живот.На здрав bulit тело ќе го задржи вашето уреди стабилна, така што нема да чукнам во текот.Се работи за Apple i Pad Воздухот, i Pad 4 / 3 / 2, i Pad Mini 4, i Phone, Galaxy Tab, Macbook, Површина про и Повеќе.Совршен дизајн на тастатурата може да се намали на погрешно внесување ефикасно и направи го "притиснете го копчето" помек и побрзо.Површина Про, Samsung Galaxy Tab, Kindle Fire HD 10, Samsung note 8, Android таблет со Android 3.0 технологија обезбедува кабел-free & средена врска, работната далечина 10m.Само се држиме нив и да се дојде до работа!Поддршка до 10.Нема потреба да го рестартирате спарување процес.5", i Pad Про 10.G За Десктоп КОМПЈУТЕР, Лаптоп без Bluetooth функцијата Изградена-во Широк Лулка вграден во лулка носителот чува вашите уреди во место и под оптимален агол на гледање.4 G на Конекција Bluetooth 3.4 G и Bluetooth】 : 2.5 i Pad Ер/ i Pad мини/ i Phone Xs/Xr/8/8plus со i OS 5 или понова верзија.Конвексни за тастерот Space копче дава точни јасно внесете операција.0 технологија обезбедува кабел-free & средена врска, работната далечина 10m.Тип Насекаде во Comfort The тастатура е стандарден QWERTY изглед, лесно да се користи.2 или подоцна Компјутер& Smart TV : HP Dell компјутер со Windows 7/8/10 или подоцна Samsung Smart TV, Apple TV 2 и 3 генерации само Силна Bluetooth Конекција и стабилна 2.5 во форма на таблети. 【УНИВЕРЗАЛНА КОМПАТИБИЛНОСТ】 : Широко се Компатибилни со Видиме Таблет КОМПЈУТЕР, лаптоп, Десктоп со Android на Windows i OS и Mac OS систем. 2 AAA батеријата Трае над 90 дена (врз основа на два часа користење на ден), со сила - режимот на штедење. 【ДОЛГО ВРЕМЕ ОПЕРАЦИЈА】 : Посебен ON/OFF прекинувач и Паметни авто спиење функција дизајн за заштеда на енергија.【Двоен Режим на Конекција : 2. 【БРЗО ПРЕФРЛАЊЕ до 3 УРЕДИ】 : Брзо канал се префрлате помеѓу 3 уреди без никакви пречки или да го извадите.5" i Pad 6 2018, i Pad 2017 /10.Нека вашиот палец да се одмори.Ергономски Конкавна Круг Keys Scissor switch копчиња изградба под секое копче овозможува убаво одговора на пишување. 【РАБОТА ОД било КАДЕ】 : Овој тенок безжична тастатура работи со компјутери, лаптопи, телефони или таблети-со лесен дизајн, минималистички-големина на изгледот, па можете да multitask дома или во движење.Конкавна копчињата за одмор вашите прсти совршено и се чувствуваат секој раб на сите писмото копчиња.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата