youyu6-2o521 RF Сигнал Детектор на GPS Tracker Камера Скенер Детектори Грешка Пронаоѓач Леќа GSM Уред Пронаоѓач Монитор(Црна)

youyu6-2o521 RF Сигнал Детектор на GPS Tracker Камера Скенер Детектори Грешка Пронаоѓач Леќа GSM Уред Пронаоѓач

Достапно за вашата нарачка
DEN 1725.60
Залиха:

Дали безжична грешка или tracker е инсталиран во автомобил или канцеларија или бизнис преговори place Whether телефонот е eavesdropped или абнормални(сигнал се емитува надвор без никакви причини за време на мирување).Работни животната средина,дали има базна станица зрачење околу куќата.Проверете хотел тоалети,хотели,капење соби,соблекувални,забава места,училиште invigilations,воени објекти,итн.Радио брановите на mahjong табела coincident со акција.Хипотека возила,користени автомобили,пешак продавници,гаранција компании,микрофинансиска компании,информации за финансии и други компании.Техника Data Frequency Опсег : 1 MHz-8000 MHzdetecting динамички опсег : >73 Dbdetection чувствителност : ≤0.03 mw(главна фреквенција)Откривање спектар : 2.4 GHz безжична камера : 10square (стандард 10m W камера)1.2 GHz безжична камера : 15 квадратни(стандард 10m Wcamera) Moblie : 2 G,3 G,4 G : 15 square Indicating : 1-10 ниво дигитални цевка,ѕвончето,вибратор indication Power : вграден-во 1200m AH литиум полимер battery Working струја : 80-150m A работно време : 8-10hours Material : алуминиум легура и abs време на Полнење : 3 hourvolume : 115*60*23mm Пакет Detail1*Detector1*USB Charger1*Manual1*Мало Package2*Антени.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата