Newspring СКЛАДИРАЊЕ ПЛАСТОВИДНО КОНТЕЈНЕРИ, 150 КТ

Newspring СКЛАДИРАЊЕ ПЛАСТОВИДНО КОНТЕЈНЕРИ, 150 КТ

Достапно за вашата нарачка
DEN 2271.12
Залиха:

Црна основа и да ја исчистите капак. 150 контејнери и 150 капаци по случај. 38 оз.и правоаголна форма.На versatainer правоаголна производи се достапни од големини 12 мл.32 оз.Со оддел 2 и 3 преграда сад опции за повеќето секој takeout апликација.Достапен во црна и бела боја.Versatainer правоаголна производи навистина се живее до нејзиното име.Оваа линија на производи најде успех во широк спектар на храна апликации вклучувајќи хамбургери, broiled месо, тестенини, ориз, суши, десерти и салати.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата