САД SealingSpiral Рана Страната Заптивка со PTFE Додатен за 3 Луле - 1/8 Дебела - Класа 300

САД SealingSpiral Рана Страната Заптивка со PTFE Додатен за 3 Луле - 1/8 Дебела - Класа 300

Достапно за вашата нарачка
DEN 881.76
Залиха:

Тип : Спирала Рана.За Страната ANSI Класа : 300. За Цевки, Големина : 3".Температурата Опсег : -300° 1200° F. Спецификација Сретна : ASME B16.20. Спирала рана дихтунзи обезбеди исклучителни структурна сила да бара апликации.На PTFE додатен прави овие дихтунзи високо хемиски отпорни.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата