Кејт Лопата Шеќер Pointe 5-Парче Место на Поставување, 4.40 LB, Бела

Кејт Лопата Шеќер Pointe 5-Парче Место на Поставување, 4.40 LB, Бела

Достапно за вашата нарачка
DEN 3485.28
Залиха:

Материјал : Бела Коска Кина.Машина За Миење Садови Безбедно.Чип Отпорни.Произведено во САД.една вечера плоча.еден салата чинија.еден леб плоча.еден куп.еден чинијата.Бидејќи секој оброк — без разлика дали тоа е мулти-се разбира домашно ремек-дело или Кинески takeout и cupcakes — заслужува совршено прилично место на поставување.Вака 5-парче место на поставување на Шеќер Pointe Собирање, направена на машина за миење садови-безбедно, трајни бела коска кина со скапоцени platinum акценти.Бон appétit].

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата