Lequer 2 ПАРЧИЊА Работи Одбори одговара за Кадилак XT6 2019 2020 2021 Страна Чекор Nerf Барови Заштитник

Lequer 2 ПАРЧИЊА Работи Одбори одговара за Кадилак XT6 2019 2020 2021 Страна Чекор Nerf Барови Заштитник

Достапно за вашата нарачка
DEN 8879.76
Залиха:

【Fitment】Одговара за Кадилак XT6 2019 2020 2021. 【Материјал】Високо-одделение Алуминиум & ABS Пластика &Нерѓосувачки Челик. 【Пакет】сет по неутрален картон со меур торба и пена заградата како заштита,Картон големина : 180*20*20. 【Карактеристики】Корозивни-отпорен & трајни. 【Пратката】Од Fed Ex/DHL/ТНТ/UPS-от, Пренос време : 5-7 работни дена по службена цел, превозот податоци само за referance.Примена : Одговара за Кадилак XT6 2019 2020 2021 Color : Sliver Мешани Black Material : Алуминиум & ABS Пластика & Нерѓосувачки Челик Пакување листа : 2 ПАРЧИЊА Педалата & Загради & е Потребно Инсталирање на додатоци вклучена Испорака : испорачуван Fed Ex/DHL/ТНТ/UPS-от,5-7 работни дена по службена order Installment : Лесно Рати со настава, нема потреба за дупчење Гаранција : 1 : 1 замена, ако defectives најде.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата