JUSTPENGHUI 10Pcs 6mm Стакло Вежба Малку Сет Волфрам Карбид Падна Керамичка Плочка Машина со Хексадецимален месо тело Триаголник Дупка Дупчење Малку алат Вежба малку

JUSTPENGHUI 10Pcs 6mm Стакло Вежба Малку Сет Волфрам Карбид Падна Керамичка Плочка Машина со Хексадецимален месо

Достапно за вашата нарачка
DEN 1440.00
Залиха:

Нашите производи имаат стабилни перформанси и висока сигурност.Изборот на високо-квалитетните материјали е вашиот најдобар избор, совршено одговараат на делови треба да се замени.Издржливи, силна цврстина и отпорност на абење.Висока јакост и цврстина.Може да се користи и со обичен електричен вежба.Погоден за тули, блокови, плочи, светлина, бетон, керамика, тешко дрво, стакло и мермер материјали.Добредојдовте на нашиот магазин, нашиот хардвер производи се направени од високо-квалитетни материјали и сигурен во квалитетот.Добредојдовте на нашиот магазин за purchase Specification : 100% сосема нов и со висок quality Materials : Волфрам Челик Тип : Вежба Bit Head Дијаметар : 6mm Package се Вклучени : 10pcs x Вежба Bits Note : бои може да биде мала разлика за различни monitor display.Ве молиме проверете колку што е можно за да бидете сигурни дека стварта е оној што ви треба.Ве молиме овозможи 0.5-1 инч разликата се должи на рачно мерење.(1inch=2.54 см).

Кон својствата

100% brand new with high quality :
Materials:
Tungsten Steel
Type:
Drill Bit
Head Diameter:
6mm
Package Included:
10pcs x Drill Bits :
The colors may be a little difference for the different monitor display. :
Please check as much as possible to make sure the item is the one that you need. :
Please allow 0.5-1 inch difference due to manual measurement.(1inch=2.54cm) :

Најдобри предлози во категоријата