2021 Dell Inspiron 15 5000 Премиум Лаптоп 15.6 FHD Анти-Отсјај 11 Генерација Intel Quad-Core i7-1165G7 32GB DDR4 1TB SSD 1TB HDD MaxxAudio позадинско осветлување веб Камера HDMI WiFi USB-C Win 10

2021 Dell Inspiron 15 5000 Премиум Лаптоп 15.6 FHD Анти-Отсјај 11 Генерација Intel Quad-Core i7-1165G7 32GB DDR4

Достапно за вашата нарачка
DEN 4415.76
Залиха:

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе.Ако ние не може да се поправи тоа, ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени со производот или да го замени. 32 GB DDR4, 1 TB SSD. 【Dell inspiron 15 5000 i7 11 генералот】 : Најновите 11 Генерација Intel Core i7 Процесори, Intel Quad-Core i7-1165 G, 2.8 GHz база фреквенција, до 4.7 GHz со Intel Турбо Зголеми Технологија, 12 MB Intel Smart Кеш, 8 Теми. 【Dell Inspiron 15 Лаптоп】 : 15.6 инчен Full HD (1920 x 1080) Анти-Отсјај LED Светлото Не-touch Тесна Граница WVA Екранот, Intel Ирис Xe Графика со заеднички графика меморија. 【Надворешни Пристаништа и Слотови】 : 1 x USB 3.2 Генералот 2 Тип-C (ДП/Power Delivery), 2 x USB 3.2 Генерација 1, 1 x приклучок за слушалки / микрофон комбо, 1 x HDMI 1.4, 1 x Моќ џек, 1 x Micro SD Картичка Читателот. 【Оперативен Систем】 : Windows 10 Дома (64-bit), позадинско осветлување Тастатура, Стерео звучници со Бранови Maxx Audio Про, Intel WI-FI 6 2x2(Свирка+) и Bluetooth, Изградена-во 720p HD Камера.PRODUCT OVERVIEW : Занесе во бенефиции : Елегантен и чист дизајн елементи како дијамант-сечење на рабови околу touchpad и алуминиумски капак и дланка остатокот додадете luxe допир. 9.5% поголем од претходните генерации, touchpad обезбедува дополнителен простор за навигација.Удобноста е клуч : лифт зглоб го прави за повеќе удобно внесување агол и подобрување на циркулацијата на воздух под апаратот.Се носат на вашиот ден во удобност, благодарение на еден лесен-за-држете гума зглоб капа.?КЛУЧНИ СПЕЦИФИКАЦИИ : PC Тип : Лаптоп Компјутер PC Серија : Dell Inspiron 15 5000 Процесор : Intel Quad-Core i7-1165 G, 2.8 GHz до 4.7 GHz , 12 MB Intel Smart Кеш, 8 Теми Меморија : 32 GB DDR4 Складирање : 1 TB SSD + 1 TB HDD Графика : Intel Ирис Xe Графика со заеднички графика меморија Екран : 15.6 инчен Full HD (1920 x 1080) Анти-Отсјај LED Светлото Не-touch Тесна Граница WVA Екранот Комуникации : Intel WI-FI 6 2x2(Свирка+) и Bluetooth Камера : 720p HD Камера Тастатура : позадинско осветлување Тастатура Аудио : Бранови Maxx Audio Про Оперативен систем : Windows 10 Дома (64-bit) Пристаништа & Слотови : 1 x USB 3.2 Тип-C, 2 x USB 3.2, 1 x приклучок за слушалки/микрофон комбо, 1 x HDMI 1.4, 1 x Моќ џек, 1 x Micro SD Картичка Читателот Батерија : 4-Клетка Батеријата, 53 WHr Дополнителни Информации : Димензии : 14.02" x 9.23" x 0.7" Приближна Тежина : 3.84 lbs.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата