Езра Артур Корекција Rucksack Ранец | Виски & Месинг

Езра Артур Корекција Rucksack Ранец | Виски & Месинг

Достапно за вашата нарачка
DEN 838.80
Залиха:

Треба Да Ви Гребење На Кожа, Бришење Со Вашите Прсти И Гребење Ќе Мешавина Од Далеку.Повремено Удар Со Коњски Влакна Четка За Полски Остаток Восок И Четка Далеку Нечистотија.Направени Со Полно Зрно Chromexcel Кожа Пржен Со Horween Во Чикаго, Илиноис.Секој Камен-Темелник Rucksack Е Рачно Изработени На Езра Артур Работилница Во Феникс, Аризона.Доживотна Гаранција На Крои.Димензии : 6†× 10.5 ¢ € × 18†(Валани Затворени), 6†× 10.5 ¢ € × 27†(Отвори).За викенд оклопни или секојдневна работа рутински, Ездра Артур е камен-темелник Rucksack ранец во Виски & Месинг е префинет и направена до совршенство со преданија квалитет да траат цел живот.Тркалаат-топ ранец дизајн со Horween е Chromexcel полно зрно кожа и Месинг хардвер, која ќе трае и никогаш нема да се кандидира надвор од стил.Разноврсна и удобен, камен-темелник карактеристики голем внатрешни работи џеб со доволно простор за 15-инчен лаптоп и помал внатре во џеб да задржи во сопственост на дофат.Скриен пред патент и брзо ослободување прилепува на врвот овозможи лесно влегување без unbuckling на хардвер.Тркалаат-топ природата на ранец ви овозможува да ги прошири своите капацитети за да одговараат на вашите потреби, што го прави идеален носат добро во секоја ситуација.Дополнително засилување со дебели подигнат кожени ремени и ironwood лизгалки за заштита на дното на торбата & оставете ја да стои исправено.Кожа е формулиран за да се биде издржлив, мазна, еластична, и да се обезбеди отпорно на гребење својства.Донесе камен-темелник Rucksack на секој авантура и да се види таа возраст убаво со текот на времето за многу генерации. [Детали] Треба да гребење на кожа, бришење со вашите прсти и гребење ќе мешавина од далеку.Повремено удар со коњски влакна четка за полски остаток восок и четка далеку нечистотија.Направени со полно зрно Chromexcel кожа пржен со Horween во Чикаго, Илиноис.Секој камен-темелник Rucksack е рачно изработени на Езра Артур работилница во Феникс, Аризона.Доживотна гаранција на крои.Димензии : 6†× 10.5 ¢ € × 18†(валани затворени), 6†× 10.5 ¢ € × 27†(отвори) Максимален Капацитет : 28 литри, 7.5 литри.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата