WQERLC Мултифункционален Полица,Лебдејќи Полиците, полици за книги, Цвет Полици, Крпа Полици, Ѕид Декорација Полици, Ѕид-Монтирани Полиците, Дневна Соба, Бар Контра-Ин?

WQERLC Мултифункционален Полица,Лебдејќи Полиците, полици за книги, Цвет Полици, Крпа Полици, Ѕид Декорација Полици,

Достапно за вашата нарачка
DEN 2036.40
Залиха:

Античкиот Индустриски Цевки Полици, Железни Цевки и Ретро-Стил Цврсти Дрвени Композитни Материјали, Складирање и Декорација, исто Така, Може да Се Користи на Отворено, Голема Анти- ' Рѓа Третман.Ќе Имаме Професионална Услуга По Продажбата да Ти Одговорам, и со нетрпение Очекуваме да Вашата Набавка.Дрвени Железо Цевка Материјал, Еколошки, Носат-Отпорни, Лесно да се Чисти, Убави и Практични, Цврсто Дрво Цевка Багажник,Ng Стабилност, Нема Деформација, Рака да Не Повреди.по Приемот на Стоката, ве Молиме Проверете Дали Содржината на Пакетот Се Заврши и Дали Тие Се Оштетени.Сите Димензии Се Рачно се Мери, и на Отстапување (Опсег) е Грешка на 1-3 Cm. , Вистинската Боја на Производот Може да Биде Малку Поинаков од Бојата Прикажани на Сликата.Време на испорака : Подготовка Датум е 1-3 Дена, а се Проценува Време на Испорака : 12-25 Дена.Ако Ви Требаат Повеќе Дом Производи, Можете Да Кликнете на Мојата Продавница , а Потоа Оди во Мојата Продавница да се Купи!Тип На Производ : Полица, Крпа Полица, Козметички Полица, Кујна Полица, Итн.Големина : Како што е Прикажано на Сликата (Ако Нема Големината на Сликата, ве Молиме Контактирајте со Нас за Истрага)Поради Снимање Ефект, Ќе Има и Одреден Хроматските Аберации, ве Молиме да Не го Купите, Ако Ум!Пред Купување, ве Молиме Проверете Дали Големината на Производот Сте го Купиле ви Одговара, и да се Провери Дали Прима Адреса не е во Ред!Кутија : Полица X1 (Други Предмети Се Референтни Предмети Или)Навестување : ве Молиме Забележете Дека Поради Светлосни Ефекти, Display Brightness/Contrast Settings, Итн.Добредојдовте на Нашиот Продавница, Ние Имаме голем Број на Полици за Вас за да Изберете Од.Ако Имате Било какви По-Продажбата на Прашања, ве Молиме да Не Грижете се, ве Молиме да го Контактирате овластениот Сервис, Како е Можно поскоро.Ако Имате Било какви Прашања, ве Молиме Контактирајте со Нас во Времето, Ние Ќе ги Реши сите Проблеми Поврзани со Производот во Време, Ви Благодариме!.Применливи Сценарија : Бања, Складирање Соба, Дневна Соба, Градинка, Кујна, Многу Погодна да Се Пласира во Аголот на Бањата.Ве молиме Проверете ја Големината Пред Ordeto се Види Дали Таа Може да ги Задоволи Вашите Потреби.Употребата на Еколошки Одбор, Тешко и Трајни Дрво, Јасна и Убава Текстура, Нема Загадување, Без Хемиско Загадување, Безопасни за Човечкото.Производот се Користи Ретро Изработка, е Направен од Вода, Цевки и Цврсто Дрво Партиции, Која Има Индустриски Стил и Практичност.Ви благодарам Многу за Вашата Поддршка за Нашата Продавница.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата