QKKE 24V Полнач за Lumea Престиж BRI950 BRI953 BRI954 BRI956 IPL Отстранување на Влакна

QKKE 24V Полнач за Lumea Престиж BRI950 BRI953 BRI954 BRI956 IPL Отстранување на Влакна

Достапно за вашата нарачка
DEN 287.76
Залиха:

Бренд Нови, Високо Квалитетни Замена AC Ѕид Напојување Адаптер за Полнач, не е оригинална, но 100% компатибилен.Текст : 100 V - 240 V во светот, Сите Производи се CE Уверение.Заштита : во Текот-напон заштита, во текот тековната заштита, кратки-коло заштита.Интелигентни Префрлување коло ќе ја признае целосната батеријата & автоматски се префрлува на штедење Plug никогаш не се загрева или overcharges батеријата, Краток спој заштита. 1 x Префрлување напојување. 12 Месеци гаранција & 30 Дена Гаранција за враќање на Парите & Живот поддршка Услуги на Клиентите.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата