Лето Уживање за Нега на Кожата во Собата, Абразивни Е самолепливи Коса Отстранување Алатка за Усвојување на Материјалот за Живот за Дома за Патување, за Работа

Лето Уживање за Нега на Кожата во Собата, Абразивни Е самолепливи Коса Отстранување Алатка за Усвојување на Материјалот

Достапно за вашата нарачка
DEN 201.36
Залиха:

Тоа може да им помогне на несаканите косите и exfoliates на екстремитетите, лактите и други делови од телото.Абразивни се самолепливи, можете да го промените абразивни кога станува стари, ова ќе биде повеќе здрави.Едноставен и лесен за употреба, многу погодно средство за отстранување на влакна.Оваа депилација сет содржи 1pc големи и 1pc мала поддршка подлога, 5pcs големи и 5pcs мали песок хартија.Усвојување на високо квалитетен материјал, кој е и не-токсични за употреба.Опис : Дали сте се уште се караше несакани косата?Оваа депилација собата е добар избор за вас.Усвојување на високо квалитетен материјал, кој е и не-токсични за употреба.Тоа може да им помогне на несаканите косите и exfoliates на екстремитетите, лактите и други делови од телото.Преносни големина го прави тоа може да се користи насекаде.Карактеристики : Оваа депилација сет содржи 1pc големи и 1pc мала поддршка подлога, 5pcs големи и 5pcs мали абразивни хартија.Усвојување на високо квалитетен материјал, кој е и не-токсични за употреба.Тоа може да им помогне на несаканите косите и exfoliates на екстремитетите, лактите и други делови од телото.Абразивни се самолепливи, можете да го промените абразивни кога станува стари, ова ќе биде повеќе здрави.Едноставен и лесен за употреба, многу погодно средство за отстранување на влакна.Преносни големина го прави тоа може да се користи насекаде.Спецификации : Состојба : 100% Сосема New Item Тип : Отстранување На Влакна Tool Material : Пластични + Абразивни Paper Color : Како Слики Show Package Тежина : Околу. 79g Function : им Помогне на несаканите hairs Package Вклучуваат : 1 x Мала Поддршка Pad1 x Голема Поддршка Pad5 x Мали Абразивни Papers5 x Големи Абразивни Трудови.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата