Primo Стоматолошки Производи PCBL Пластични Чаши, 5 мл, Сина (Пакет на 1000)

Primo Стоматолошки Производи PCBL Пластични Чаши, 5 мл, Сина (Пакет на 1000)

Достапно за вашата нарачка
DEN 938.88
Залиха:

Силна, за еднократна употреба пластични чаши.Се вклопува во 50 купот на точење.Лесно издавање, една чаша во време.Валани усна за пациентот удобност.Опис на производот Primo Пластични Чаши се силни, за еднократна употреба пластични чаши.На 5oz чаши се вклопуваат во било 50 првенство точење за лесно издавање, една чаша во време.Контакт Информации За Производителот 8884484274.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата