Evony - 99% Заштита, Болка-Слободен Мека гума за џвакање Ушите за Секого, Cottony Мека Надворешната Површина, Еластична Филм и Носот Жица - 3 Слој и 10 Парчиња

Evony - 99% Заштита, Болка-Слободен Мека гума за џвакање Ушите за Секого, Cottony Мека Надворешната Површина, Еластична

Достапно за вашата нарачка
DEN 480.00
Залиха:

✅ ДО 99% ЗАШТИТА : Тоа дава до 99% заштита кога користите Evony и те штити од надворешните фактори.✅ ДО 99% ЗАШТИТА : Тоа дава до 99% заштита кога користите Evony и те штити од надворешните фактори.Вие никогаш нема да се чувствуваат болка дури и со долгата употреба. ✅ ОДГОВАРА на ВАШЕТО ЛИЦЕ : Со нејзиното целосно компатибилен структура, тоа одговара на 100% на сите лицето видови. ✅ МЕКА гума за џвакање УШИ : ви Благодариме на Evory специјални cottony структура, тоа никогаш не боли твоите уши и допира на вашата кожа со мека cottony чувство на вашето уво во текот на целиот ден долго.При користење на тоа, не се релаксираат и ќе не чувствувам неговото присуство во текот на денот од страна на завиткување на вашето лице.При користење на тоа, не се релаксираат и ќе не чувствувам неговото присуство во текот на денот од страна на завиткување на вашето лице. ✅ МЕКА гума за џвакање УШИ : ви Благодариме на Evory специјални cottony структура, тоа никогаш не боли твоите уши и допира на вашата кожа со мека cottony чувство на вашето уво во текот на целиот ден долго.Evony, кој е многу лесен за употреба, може да се користи лесно во текот на целиот ден долго. ✅ 100% ЗАДОВОЛСТВО СЛУЖБА : Ние сме посветени на обезбедување на секој клиент со крајна позитивни купување искуство!Ако постои било каков проблем во врска со производот или било која друга причина не сте задоволни со нашите производи, Па само да стапите во контакт и ние ќе ви помогнеме – без нервози, нема прашања.Evony, кој е многу лесен за употреба, може да се користи лесно во текот на целиот ден долго. ✅ 3 СЛОЈ за ЗАШТИТА : Во овие денови, каде што живеат од страна на заштита на вашиот далечина, со својата 3-слој структура, Evony може да се заштити против сите лоши мириси и сите видови на штетни фактори.Вие никогаш нема да се чувствуваат болка дури и со долгата употреба. ✅ ОДГОВАРА на ВАШЕТО ЛИЦЕ : Со нејзиното целосно компатибилен структура, тоа одговара на 100% на сите лицето видови. ✅ 100% ЗАДОВОЛСТВО СЛУЖБА : Ние сме посветени на обезбедување на секој клиент со крајна позитивни купување искуство!Ако постои било каков проблем во врска со производот или било која друга причина не сте задоволни со нашите производи, Па само да стапите во контакт и ние ќе ви помогнеме – без нервози, нема прашања. ✅ 3 СЛОЈ за ЗАШТИТА : Во овие денови, каде што живеат од страна на заштита на вашиот далечина, со својата 3-слој структура, Evony може да се заштити против сите лоши мириси и сите видови на штетни фактори.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата