DVC Производи за Замена за Hoover Тип J правосмукалки 4010010J Пакет на 9

DVC Производи за Замена за Hoover Тип J правосмукалки 4010010J Пакет на 9

Достапно за вашата нарачка
DEN 311.76
Залиха:

Hoover DVC Тип J Канистер Вакуум Хартиени Кеси 9 PK.Се вклопува Со Модели : Hoover Канистри вклучувајќи Преносни, Slimline и Констелација средства за чистење.Вистински ОЕМ Дел # 4010010 J ( Само За Информации ).Hoover Замена Тип J Правосмукалки.Одговара на сите Hoover Slimline и Констелација канистер правосмукалки.Hoover дел броеви : 4010010. 9 DVC Замена Правосмукалка кеси Hoover тип Ј.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата