Speakman SB-1521 Работ Две се Справи со 8-Инчен Широка Бања Потоне Тапа, Полиран Хром

Speakman SB-1521 Работ Две се Справи со 8-Инчен Широка Бања Потоне Тапа, Полиран Хром

Достапно за вашата нарачка
DEN 3960.00
Залиха:

Издржливи Доведе слободни Месинг конструкција со Speakman инженерните керамички касети.ЕПА Water Sense заверена 1.5 gpm проток; АДА Согласност.Една Година Ограничена Гаранција, ист квалитет на одделение се користи во хотели.Speakman Брзо се Поврзете фитинзи за лесна инсталација; Одвод на собранието вклучени.Speakman Завршува спротивстави tarnishing и корозија.Опис на производот Вашата бања треба пауза од традиција.Преработиш вашиот décor со уникатен, плоштад аглите на Работ Широка Тапа.Остри, на динамичен цртеж на оваа модерна широка тапа тим со други тела од Работ на семејството да обезбеди иновативни facelift на вашата бања е повеќе традиционален дизајн.На Работ Широка Славина е изградена од цврст, доведе слободни месинг, обезбедување на доверливи издржливост, кој е синоним на Speakman име.На Работ широка бања тапа карактеристики на Water Sense одобрени 1.5 gpm проток и е лесно да се инсталира.На Работ Широка Славина е Избрана во двете Полиран Хром и Брусен Никел завршува.Од Производителот Вашата бања треба пауза од традиција.Преработиш вашиот décor со уникатен, плоштад аглите на Работ™ Широка Тапа.Остри, на динамичен цртеж на оваа модерна широка тапа тим со други тела од Работ™ семејство да обезбеди иновативни facelift на вашата бања е повеќе традиционален дизајн.На Работ™ Широка Славина е изградена од цврст, доведе слободни месинг, обезбедување на доверливи издржливост, кој е синоним на Speakman® име.На Работ™ широка бања тапа карактеристики на Water Sense® одобрени 1.5 gpm проток и е лесно да се инсталира.На Работ™ Широка Славина е Ffeatured во двете Полиран Хром и Брусен Никел завршува.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата