Ѕидот Налепници & Мурали Ѕид Декорација Ковано Железо Ѕид Виси Три-Димензионални Дневна Соба Ѕид Декорација Дома Позадина Ѕид Креативна Декорација Pendant (Големина :

Ѕидот Налепници & Мурали Ѕид Декорација Ковано Железо Ѕид Виси Три-Димензионални Дневна Соба Ѕид Декорација Дома

Достапно за вашата нарачка
DEN 8126.40
Залиха:

➤Благородна ѕид декорација : Оваа високо-квалитетни ѕид декорација е навистина примамливо и интуитивно ја подобрува вашата дневна соба.Уникатна декорација обезбедува благородна текстура за секоја соба. ➤Како ѕид уметност : Покаже како модерен стил дома кокс ѕид декорација.Обезбеди елегантна декорација за вашата дневна соба, ѕид, домот, ресторан, бар, канцеларија, отворен објекти, и да ви обезбеди со елегантна декорација. ➤Димензии : a : должина околу 90cm/35.4 во висина за 50cm/19.7 во, ширина околу 8.5 cm/3.3 во, тежина за 1400g; b : должина околу 150cm/59.1 во висина за 70cm/27.6 во, ширина околу 8.5 cm /3.3 во, тежи околу 3000g. ➤Лесно да се инсталира : што виси дупка е дизајниран на задната страна на производот.Вие само треба да стиска дупки во ѕидот, да го поправи ноктите и висат на производот директно.Моќен и лесен за употреба. ➤Услуга гаранција : да имате пријатен и задоволување на шопинг искуство е нашата главна задача.Ако имате било какви прашања по добивањето на објектот, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе се обидеме потрудиме да ги реши сите проблеми за вас.Спецификација➤Материјал : Железо➤големина : a : Должина околу 90cm/35.4 во висина за 50cm/19.7 во, ширина околу 8.5 cm/3.3 во, тежина за 1400gb : Должина околу 150cm/59.1 во висина за 70cm/27.6 во, ширина околу 8.5 cm/3.3 во, тежина за 3000g➤Пакетот вклучува : ѕид x 1feature : 1. Овој метал ѕид уметнички дела изгледа убаво.Висок квалитет, парична казна изработка и не е лесно да ' рѓа.2. Што виси дупка е дизајниран на задната страна на производот.Вие само треба да стиска дупки во ѕидот, да го поправи ноктите и висат на производот директно.Моќен и лесен за употреба.Овој ѕид уметност скулптурата е целосно рачно изработени со традиционалните техники и наследува на трајни ковано железо гинко шема, која може да додадете модерна чувствуваат на секоја соба.Ова е исклучителна декоративни дизајн ѕид уметност, која може да обезбеди единствена и ретро изглед на вашиот дом, канцеларија и соба.Како подарок : многу погодна за секој кој сака да додадете декоративна уметност ѕид до нивниот дом.Направени од издржлив железо метални материјали.Оваа скулптура декорација може да се направи во семејството топло подароци, бизнис подароци или значајни подароци.Ако сакате другите стилови, ние имаме повеќе модел на избори.Ве молиме да го најдете во нашата продавница.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата