ZEFS--ESD Електронски Модул КК Флеш Полнење на Мобилни Моќ Зголеми Модул 5V 2.4 Полнач Коло LCD Дисплеј Батеријата Модул

ZEFS--ESD Електронски Модул КК Флеш Полнење на Мобилни Моќ Зголеми Модул 5V 2.4 Полнач Коло LCD Дисплеј Батеријата

Достапно за вашата нарачка
DEN 239.76
Залиха:

Поддршка за испуштање додека се полни.Поддршка за dual USB излез.Поддршка 3kinds влез тип.Поддршка КК брзо полнење.Поддршка екран.Параметар : 1>.Текст полнење напон : DC 5 V 1 A2>.Текст батеријата напон : DC 3.7 V-4.2 V Полимер Литиум Battery3>.Влез тип : Тип-C/Micro USB/Lighting4>.Излез канал : 2 CH5>.Излезен напон : 5 V2.4 A6>.Оперативен Температура : -20℃~85℃7>.Оперативен Влажност : 5%~95%RH8>.Модул Големина : 68*27*11mm.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата