iBazal Компатибилен iWatch Бенд, 41mm 38mm 40mm Нерѓосувачки Челик Бенд со Кристално Кристал Дијамант Замена за 38mm 40mm iWatch Series7 6 5 Серија 4 Серија 3 Серија 2 Серија 1 - Црна

iBazal Компатибилен iWatch Бенд, 41mm 38mm 40mm Нерѓосувачки Челик Бенд со Кристално Кристал Дијамант Замена за

Достапно за вашата нарачка
DEN 479.76
Залиха:

Компатибилен i Watch Бенд : Компатибилен со 38mm 40mm Apple Види Серија 4 & Серија 3 & Серија 2 & Серија 1 & Спорт & Издание Верзија (НЕ вклучувајќи го Види во пакет).На 38mm 40mm верзија одговара на големината на рачниот зглоб : 5.6 инчен - 7.8 инчен (14.3 см - 20cm).Нерѓосувачки Челик Бенд : Цврсти нерѓосувачки челик со исклучителна полирање, удобно допирање околу вашиот зглоб.Answer : ___________________________ Note : Луѓето со осетлива кожа (метал алергија) треба да се користат со претпазливост.Луксузна Бенд : Опремен со висок лепливоста bling-bling кристал кристал, домот & луксузни замена види бенд. (Поради разликата на материјал, боја на бендот и i Watch не се потполно исти, ве молиме да се разбере).Slide (слајд)-за вградување : Бенд кој доаѓа со конекција адаптери да се поврзат i Watch цврсто и сигурно и отстранување алатка за менување на големината на бендот, да ги исполнуваат на вашиот зглоб, лесно да го замени оригиналниот бенд.Што ќе се добие во пакет : 1* Нерѓосувачки челик Бенд, 2* Адаптери, 1* Отстранување Алатка, 1* Шрафцигер, 1* Прирачник за да ја промените големината и Гаранција (18 месеци, Кавга-бесплатно Гаранција.Ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате преку е-маил за замена или рефундирање ако добивањето на дефектен производ).Одговараат Совршено со Било која Боја Случај (Розово Злато, Алуминиум Случај/ Злато Алуминиум Случај/ Нерѓосувачки Челик Случај/ Простор Сива Нерѓосувачки Челик Случај).

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата