Bagoplus Компатибилен со Apple Види iWatch Бендови 38mm 40mm 42mm 44mm Жени Мажи, Плетенка Самостојна Јамка Растеглив Ластичињата Спорт Wristband за iWatch Серија 6/SE/5/4/3/2/1 со Токи

Bagoplus Компатибилен со Apple Види iWatch Бендови 38mm 40mm 42mm 44mm Жени Мажи, Плетенка Самостојна Јамка Растеглив

Достапно за вашата нарачка
DEN 305.76
Залиха:

❤【Лесно да се Инсталира и да ги Отстрани】На плетенка самостојна јамка apple sport бендот доаѓа со iwatch гкл на двете страни, кои не се заклучи на вашиот iwatch прецизно и сигурно.Само да се купи од Bagoplus apple види бенд за да се добие вистински Bagoplus производи.Лесен за инсталирање на директно и отстранување со едно копче.Најдобар Подарок за Семејството и Friends Variety на бои и големини ви овозможи да носат богата облека, да се обезбеди поинаков стил за вашиот секојдневен живот.Висок-квалитет Плетенка Материјал : Bagoplus apple види бендови 38mm 40mm 42mm 44mm изработени од 100 проценти рециклирани материјали, плетенка самостојна јамка конструкција нуди мека, текстура се чувствувате и да е и пот-отпорни и водоотпорен.✅ Пријателски клиентите и превозот service Installation Чекори✅Чекор 1 : отворање на тока✅Чекор 2 : се отвори со алатката✅Чекор 3 : да се отстрани тока за да ја прилагодите големина✅Чекор 4 : притиснете надолу за да го поправат тока✅Чекор 5 : Ставете бендот да го види,да се провери тоа заклучување цврсто или не. ✅ Компатибилен Models Compatible за apple види бенд 38mm 40mm 42mm 44mm SE серија 6, серија 5, серија 4, серија 3, серија 2, серија 1, спорт, издание, СИТЕ ВЕРЗИИ. ❤【Кожата-Friendly Materal】Bagoplus apple види бендови 38mm 40mm 42mm 44mm е изработен од полиестер предиво плетенка околу силикони конец од 100 проценти рециклирани материјали.✅ Можете да не контактирате во секое време ако имате било какви прашања.Ве молиме забележете дека : ✅ нема потреба за да се прилагоди на тока следниот пат кога ќе го користите.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата